Съвместим радиостанцията Compufox SFP-10G-SR (MMF, 850 нм, 300 m, LC) за Cisco Meraki MS-225-24. 4 бр. в опаковка.

Съвместим радиостанцията Compufox SFP-10G-SR (MMF, 850 нм, 300 m, LC) за Cisco Meraki MS-225-24. 4 бр.

BGN 31.92

Новинка

Налично за поръчка

Скорост на трансфер на данни (макс) : 10,5 Gbit/с Разстояние (макс) : 300 м. Вида влакна : MMF.Дължина на вълната : 850 нм. Цифрова диагностика : Да.Скорост на трансфер на данни (макс) : 10,5 Gbit/с. Разстояние (макс) : 300 м. Вида влакна : MMF.Дължина на вълната : 850 нм. Цифрова диагностика : Да.

Добавки за продукти

Резервни части за 3D-принтер 2GT GT2 Алуминиева Ролка ГР, 2GT 16 зъбите, диаметър 5 мм, 6 мм, Новинка
Alfa Tools HSMTT271051 Метричен метчик от бързорежеща стомана 24 мм x 1,5 мм (3 опаковки) Новинка
Alfa Tools HSMTT271051 Метричен метчик от бързорежеща стомана 24 мм x 1,5 мм (3 опаковки)

Метричен ръчен кран Eco Pro Размер на крана 24 мм 1,5 инча.Конусообразный стил, 4 Канала, быстрорежущая стоман�

BGN 26.13
AM FM Радио Слушалки За Защита на Слуха и Сменяем Гел Амбушюры Hocazor 1003 Новинка
AM FM Радио Слушалки За Защита на Слуха и Сменяем Гел Амбушюры Hocazor 1003

Радиомуфты [Радионаушники] Оборудвани с цифрова LCD екран, можете лесно и ясно да видите всеки канал FM / A

BGN 23.44
金色のコルダ オクターヴ 祝福のパーティBOX - PSVita Новинка
金色のコルダ オクターヴ 祝福のパーティBOX - PSVita

Приключенска история на острова на феи, разказана от гледна точка на двете героиниЕдна нощ началната хе

BGN 3.00
Закрываемые полипропиленови опаковки 1,5 Mils, 14 x 20, Прозрачно, 1000 / Калъф Новинка
Закрываемые полипропиленови опаковки 1,5 Mils, 14 x 20, Прозрачно, 1000 / Калъф

Затворете и отново избягайте тези кристално чисти пакетиОтделно ивица и сгънете, за да се запечата.Терм

BGN 0.67
Пина натягане на пружината с прорези от неръждаема стомана A2 Болт Сачмен DIN1481 M6 x 22-100 Новинка
Motion Pro 12-0074 Безстепенно Скоба 7,8 мм - 9,5 мм Новинка
Motion Pro 12-0074 Безстепенно Скоба 7,8 мм - 9,5 мм

дизайн без степени на 360 градуса, без пропуски на вътрешната повърхностСпециално оформен ръб на лентата

BGN 8.51
CGSignLab | дава се под наем Модерен Градиентный Перваза на прозореца | 24 x24 Новинка
CGSignLab | дава се под наем Модерен Градиентный Перваза на прозореца | 24 x24

Използва статиката, вместо на традиционния лепилоСтава непрозрачно при печат; е изработен от прозрачен

BGN 32.29
SY8205 MP2482 DC 7-30 до 5, 5А стъпка надолу Модул за водача серво 6-Канален Източник на Храна за Новинка
Калъф за iPad Pro с 3 дупки, подходящ за iPad е 9,7 инча, калъф за iPad с 3 дупки, за подвързване Новинка
Загуби увеселителен Парк 1: 200 Мащабна Модел на военен самолет B-52, Монолитен под налягане Новинка
55 + 5 icf MFD x 440 v ac Jard 12792 - Заменя двойни кондензатори GE Genteq Кръгло сечение C4555R / 97F9839 Новинка
M4 x 0,70, от 0,019до 0,079, Гайка за изключване нитове от стомана цинков, 50 бр. Новинка
M4 x 0,70, от 0,019до 0,079, Гайка за изключване нитове от стомана цинков, 50 бр.

Цена за : Всеки Обхват на захващане : от 0,019 " до 0,079 Приложение : използват се за надеждно закрепване на ме�

BGN 18.00
Комплект мини-дъски за обяви Creative Teaching Press So Much Pun Class Jobs (8447) Новинка
Комплект мини-дъски за обяви Creative Teaching Press So Much Pun Class Jobs (8447)

Вид на продукта : Офис продуктиРазмери на опаковката : 0,317 см Д X15.342 см Х Държава на произход : САЩ.Количес�

BGN 6.79
DollaTek 5ШТ Гейм контролер с джойстик за PS2 XY Двухосевой Модул За извеждане на Джойстика Новинка
10шт Водоустойчив Overmold M5 Правоъгълен 4-Пинов Конектор Винтового Тип с телена 1 М 26AWG Новинка
Ролка ГР 2GT с 72 зъби 2GT, диаметър 6/6,35/8/10/12/14/15/16/17/19/20 мм, на открито синхронни колан GT2 Ширина Новинка
(50 бр) М 20-2,5 X 45 mm, по DIN 835, Метричен, Шипове Двустранни, Диаметър ввинчиваемого края Новинка