Mssoomm 4 Пакета 1540 Алуминиев Экструзионный профил с Дължина 64,57 инча /1640 мм, Сребро, 15x40 mm 15 Серии T Тип T-Образна Слот Профили на Европейския Стандарт За Екструдиране Ано

Mssoomm 4 Пакета 1540 Алуминиев Экструзионный профил с Дължина 64,57 инча /1640 мм, Сребро, 15x40 mm 15

BGN 2.00

Новинка

Налично за поръчка

4 бр в опаковка, дължина 15 мм * 40 мм * 64,57 инча / 1640 мм. Произведен е от алуминиев материал 6063.Адаптация на най-новите технологии, анодиране, гладка повърхност и здрава конструкция, антивозрастные свойства, устойчивост на корозия, устойчиви на висока температура, дълъг срок на експлоатация.Екструзия изделия от алуминиев профил - това е добър материал за линейно движение с висока здравина и регулируемостью.Може да се монтира отстрани с помощта на 4 вдлъбнатини, като например Т-образна гайка M3, M4, M5 и ролка.Широко се прилага в 3 D принтери, CNC, проекти направи си САМ, лазерни гравировальных станове, оборудване за автоматизация на офиси, верстаках, постаменти, мебели, симулатори за фитнес, прецизни принтери, машини за автоматично рязане.В завода са представени повечето видове екструдиране на алуминиеви профили и ние предлагаме всякаква дължина, която искате (в рамките на разрешение за транспорт), ако имате нужди, моля, уведомете ни.Технически характеристики на Марката : mssoomm Стил : 1540 Цвят : сребрист Този продукт включва : 4 бр. Алуминиев профил сребрист цвят 1540 T тип 1540 дължина 64,57 инча/1640 мм Време за доставка : Ако този продукт не FBA, това ще отнеме около 7-10 работни дни, с изключение на китайската пролетта фестиваляпожалуйста, обърнете внимание : Ние предлагаме създаването, включително дължина релса, стил релса.Имаме пълната гама от линейни релси.Ако имате специфични нужди, моля, дайте ни мнение.

Добавки за продукти

ECHZOVE Premium Калъф за игрални карти за преминаването OLED, Калъф за ключ, Патрон за игра Новинка
Комплект Thrustmaster T150 Pro и TH8A (за PS5, PS4 и Windows) Новинка
Комплект Thrustmaster T150 Pro и TH8A (за PS5, PS4 и Windows)

Официален състезателен симулатор за PS4 и Windows система за обратна връзка по усилию 900 градуса : Смесена си�

BGN 2.33
Труднодоступный Крепежный елемент 014973124847 Фланцевые ядки, 10 мм-1,50, на Парче-15 Новинка
Труднодоступный Крепежный елемент 014973124847 Фланцевые ядки, 10 мм-1,50, на Парче-15

Диаметър : 10 мм Материал : СтоманаПокритие : Черен фосфат.Тип с : гаечен ключ №15.Вид конци : 1,5 мм (груб).Диа�

BGN 7.02
WJCCY Гарафа за вино Charging Бул Ликьор Гарафа за Бърбън, Уиски, Лепенката, Ром или текила 1000 мл Новинка
Noch 57220 Моделиране на Ландшафта Калдъръмените пътеки Новинка
Noch 57220 Моделиране на Ландшафта Калдъръмените пътеки

Артикул НОЩУВКИ : 57220 Този предмет НЕ е играчка и е предназначен за симулация.артикул NOCH : 57220 Този предме�

BGN 2.67
защитно фолио celicious Vivid Invisible Glossy HD екран, съвместима с iiYama ProLite 17 (T1731SAW-B5) Новинка
защитно фолио celicious Vivid Invisible Glossy HD екран, съвместима с iiYama ProLite 17 (T1731SAW-B5)

Ультратонкая лъскава защитно фолио за екрана, разработена специално за ii Yama Pro Lite 17 (T1731 SAWB5) Кристално чи�

BGN 3.33
Държач за моливи Xtra -Seal - Tire (TI215) Новинка
Държач за моливи Xtra -Seal - Tire (TI215)

Водещ производител на Висококачествени продуктиМеждународна известност благодарение на нашия Асорти�

BGN 1.67
Корица MightySkins, съвместими с Nintendo 3DS XL (2015) - Червено от въглеродни влакна | Защитно, здрава Новинка
Нов микропереключатель HONEYWELL 924CE1-T9 крайния изключвател 250V-AC 1/3 с. л. 10A AMP D333617 Новинка
Нов микропереключатель HONEYWELL 924CE1-T9 крайния изключвател 250V-AC 1/3 с. л. 10A AMP D333617

Входно напрежение : 250ac адаптерНоминална изходна мощност : 1 / 3 с Номинален изходен ток : 10 Ампера.Тип : Пре

BGN 3.33
Стикер (Decal) с флага на Швеция (шведски) Новинка
Стикер (Decal) с флага на Швеция (шведски)

Универсален стикер, който може да се използва в широк спектър от повърхностиИзработен от висококачеств

BGN 2.33
[10 опаковки] 3-метров оптичен кабел OM3 LC-LC и радиостанцията SFP + 10GBase-SR Новинка Най-добра цена
[10 опаковки] 3-метров оптичен кабел OM3 LC-LC и радиостанцията SFP + 10GBase-SR

【10Pack】 10 GBaseSR SFP + радиоприемник, 10 G 850nm MMF, до 300 метра, съвместим със Cisco SFP10 GSR, Ubiquiti Uni Fi UFMM10 G, Mikrotik S + 85 DLC03 D, F

BGN 76.40
Контейнер за биологични отпадъци Koziol BIBO Новинка
Контейнер за биологични отпадъци Koziol BIBO

За органични отпадъци компактен дизайн, хигиенни близък до чисто, безопасно за миене на съдове, не съдър

BGN 1.33